Av. Fuat BAYER Hakkında

Avukat Fuat BAYER, 17.10.1984 tarihinde Malatya’da dünyaya geldi. İlk -orta ve lise öğrenimini Malatya'da tamamladı. 2008 yılında Adıyaman Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda İşletme Yönetimi bölümünü kazanıp bu alandaki öğrenimini 2010 yılında tamamlayıp mezun oldu. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi Lisans tamamlama bölümü ile İşletme Fakültesi lisans bölümünden İşletme lisans bölümünü bitirdi. 2011 yılında KTO Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk bölümünü kazanıp bu öğrenimini 2015 yılında tamamlayıp mezun oldu. 2013 yılında mezun olduğu İşletme lisans bölümünden KTO Karatay Üniversitesi’nden Sosyal Bilimler Enstitüsünden İşletme yüksek lisans bölümüne girip bu alandaki öğrenimini 2015 yılında tamamlayıp mezun oldu. 2015-2016 yılları arasında avukat stajını Malatya Barosu’nda tamamlayıp avukat ruhsatnamesini aldı. Akabinde askerlik görevini Milli Savunma Bakanlığı’nda Yedek Subay olarak uzun dönem yaptı. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi iktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler lisans bölümünü kazanıp 2019 yılında mezun oldu. 2020 yılı Anadolu Üniversitesi Sosyoloji lisans bölümünde eğitimi devam etmektedir. Evli ve Malatya ilinde ikamet etmektedir.

Noterlik Belgesi

Şu an da Malatya’ da serbest avukatlığı icra etmektedir. Noterlik belgesi sahibidir .

Malatya Barosu

Malatya’ da 2017 yılında 1174 sicil numarası ile avukat ruhsatnamesine sahiptir

İlgilendiğim Alanlar

Ağırlıklı ceza hukuku, iş hukuku ve icra & iflas hukuku, şirketler hukuku, aile hukuku alanları olmak birlikte yıllardır her hukuki alanda davalara vakıf olmuş ve hizmet sağlamaktayım.

İletişim Bilgilerimiz

Soru, görüş ve dava süreçleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve ön bilgi için bizimle iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.